پنکه آبی

پنکه آبی ایران فنگدا

با گرم شدن هوا نیاز به وسایل سرمایشی در زندگی یکی از مهمترین ملزومات به شمار می‌رود. پنکه آبی جز تجهیزات سرمایشی است ،که با استفاده از آن می‌توان افزایش دمای بدن ناشی از گرم بودن محیط را کاهش داد و هوای محیط را متعادل ساخت. پنکه مه پاش با قابلیت جا به جایی می‌تواند در هر شرایط و مکانی مناسب باشد. ما در این مقاله می‌خواهیم پنکه آبپاش را معرفی کنیم و هر آن چیزی که به پنکه آبی مربوط می‌شود، را مورد بررسی قرار دهیم. برای آشنایی بیشتر با دنیای پنکه‌‌‌‌های صنعتی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پنکه آبی
پنکه آبی مخزن دار

معرفی پنکه آبی

پنکه مه پاش که به پنکه مه پاش نیز معروف است، یکی از جدیدترین تکنولوژی‌‌‌های سرمایشی است که می‌تواند به عنوان یک جایگزین مناسب برای تهویه هوا به کار رود. این نوع پنکه‌‌‌ها مصرف انرژی پایینی دارند و برای فضا‌‌‌های باز و نیمه باز مناسب می‌باشند، به همین دلیل برای استفاده در تشریفات بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر ایجاد هوای سرد و ایجاد تعادل هوا برای شما پنکه صنعتی آبی حس و حالی مانند هوای مه آلود و باد خنک صبحگاهی را برای شما به ارمغان می‌آورد. پنکه‌‌های آبی، به عنوان یک وسیله رطوبت ده در بسیاری از کاربرد‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد پنکه آبی مخزن دار

از پنکه‌‌های مه پاش می‌توان برای تهویه و خوش بو کردن محیط نیز استفاده کرد. این نوع پنکه‌‌ها در ابعاد، اندازه و مدل‌‌های مختلفی عرضه می‌شوند. مدل‌‌های ایستاده و دیواری برای مصارف خانگی و صنعتی قابل استفاده است. این نوع پنکه‌‌ها قابلیت اسپری کردن آب با حجم و اندازه‌‌های مختلف را دارند.، نمایندگی پنکه مه پاش این اطمینان را به خریداران می‌دهد. که پنکه‌‌های به فروش رسیده، علاوه بر ایجاد رطوبت قابلیت خوشبوکنندگی، تهویه هوا، كنترل و حذف بوهاى نامطبوع در محیط را نیز دارند. به این ترتیب با افرودن مواد خوشبوکننده و معطر به مخزن آب، می‌توانید محیط را خوشبو سازید.

مزایای استفاده از پنکه‌‌های آبی

خنک کنندگی و تهویه هوا

پنکه آبی برای استفاده به عنوان یک وسیله سرمایشی در کافی شاپ‌‌ها و رستوران‌‌های فضای باز، زمین‌‌های بازی، سالن‌‌های ورزشی، ایستگاه‌‌های اتوبوس و تاکسی، ایستگاه‌‌های قطار، کلاً فضا‌های انتظار، هتل‌‌ها، محل کار، اسکله‌‌ها، باغ وحش و خنک کردن محیط‌‌های نیمه باز و باز بسیار مناسب است.

از بین بردن گرد و خاک محیط

پنکه آبپاش باتوجه به قدرتی که دارند، گرد و خاک هوای محیط و حشرات را به بیرون دفع کرده و از بین می‌برند. به طوری که در محل‌‌هایی مانند بازیافت زباله، انبار‌ها، مزارع، معادن برای کنترل آلودگی و از بین بردن بو مورد استفاده قرار می‌گیرند.

افزایش رطوبت محیط

در کارخانه‌‌های نخ ریسی، انبار پنبه، پارک‌‌ها، گلخانه‌‌ها، اتاق‌‌های تست، کارخانه‌‌های تولید آرد برای افزایش رطوبت محیط به کار گرفته می‌شوند.

کاهش مصرف برق

از مهم‌ترین مزایای پنکه آبی را می‌توان کاهش هزینه‌‌ها و مصرف برق معرفی کرد. که با توجه به کاربرد آن برای تهویه هوا می‌توانید. مصرف برق را به حداقل رسانید. اگرچه پنکه‌‌های آبی از برق استفاده می‌کنند، اما مصرف برق آن‌ها به اندازه دستگاه‌‌های سرمایشی نظیر کولر‌‌های گازی و یا دستگاه‌‌های تهویه نیست. مصرف پنکه‌‌های آبپاش به قدری کم است که می‌توان با خیال آسوده به هر مقدار مورد نیاز از آن استفاده کرد.

مقرون به صرفه

استفاده از پنکه آبی از هر نظر مقرون به صرفه به نظر می‌رسد. زیرا هم هزینه زیادی برای خرید پرداخت نمی‌کنید و همچنین برای استفاده نیز در هزینه‌هایتان صرفه جویی می‌شود. همچنین با توجه به اینکه مدل‌‌های قابل حمل نیازی به نصب ندارند، می‌توانید برای هرگونه مصارف در هر محیطی از آن‌ها استفاده کنید.

ایجاد جلوه‌‌های ویژه با مه

در باغ‌‌ها، پارک‌‌ها، باغ وحش، مراکز خرید، نمایشگاه‌‌ها، سالن‌‌های نمایش و سینما‌‌ها، پارک‌‌های آبی، آب نما‌ها برای ایجاد افکت‌‌های خلاقانه با مه از پنکه‌‌های مه ساز و مه پاش استفاده می‌شود.

راحتی پنکه‌‌های مه پاش

باتوجه به اینکه پنکه آبی مه پاش قابل حمل است، می‌توانید از آن برای خنک کردن محیط‌‌های مختلف استفاده کنید .و به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر انتقال دهید. با توجه به قابلیت حمل این نو پنکه‌‌ها نیازی نیست فعالیت‌‌های خود را به مکان خاصی محدود کنید، می‌توانید هر کجا که می‌خواهید بروید و از خاصیت خنک‌کنندگی آن بهره‌مند شوید و از هوای خنک ایجاد شده آن لذت ببرید.

پنکه آبی

جمع‌بندی

 مزایای متعدد پنکه‌‌های آبی از قیمت مقرون به صرفه تا استفاده به عنوان تهویه هوا و دستگاه سرمایشی، کاهش هزینه‌‌ها و مصرف برق، مردم را به خرید این دستگاه‌‌های کاربردی تشویق می‌کند. استفاده از پنکه مه پاش با توجه به قابل حمل بودن و سرمای لذت بخشی که ایجاد می‌کند. برای همگان توصیه می‌شود. به این ترتیب اگر قصد دارید در مکان‌‌ها و محیط‌‌های مختلف در هوای گرم از سرمای محیط برخوردار شوید و احساس خوش آیندی داشته باشید. در انتخاب پنکه مه پاش شکی به دل خود راه ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *